Web Sürümüne Geç

Stopere 3 aday

Stopere 3 aday
Perşembe 14.01.2016

Beşiktaş yönetimi, Bordeuax'dan Lamine Sane, Chelsea'den Papy Djilobodji ve Fiorentina'dan Roncaglia için girişimlerini sürdürüyor

Beşiktaş bu transfer döneminde alternatifli çalışmayı sürdürüyor. Birçok stoper adayıyla temas halinde olan siyahbeyazlıların gündeminde üç isim ön plana çıktı. İlk iddia Fransız basınından geldi. Bordeaux'da forma giyen 28 yaşındaki Lamine Sane'nin bu ay içerisinde İstanbul'a giderek anlaşma imzalayacağını yazan Fransızlar, ön görüşmede anlaşmanın sağlandığını belirttiler. İkinci aday ise Chelsea'den Papy Djilobodji.. Sezon başı Nantes'tan transferin son günü Chelsea'ye giden Senegalli oyuncu için Beşiktaş ile Stuttgart yarışıyor. Papy'yi en çok isteyen kulüplerin başında ise Marsilya gelse de, siyah-beyazlılar bu futbolcuyla dirsek temasını koparmıyor.

Son iddia İtalya'dan geldi
Bu
arada son iddia Çizme'den geldi. İtalyan basınında yer alan habere göre Beşiktaş, Fiorentina'nın Arjantinli stoperi Facundo Roncaglia ile görüşmelere başladı. Tecrübeli oyuncunun, kulübüyle olan sözleşmesinin sezon sonunda bittiği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN