Web Sürümüne Geç

"Beşiktaş ile anlaştık"

"Beşiktaş ile anlaştık"
Pazar 17.01.2016 01:36

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Denys Boyko ve Douglas'ın menajeri Malik Arutyunov açıklamalarda bulundu. "Boyko ve Douglas için Beşiktaş'la anlaştık" diyen Arutyunov, topu kulüplere attı.

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Denys Boyko ve Douglas ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Denys Boyko ve Douglas'ın menajeri, iki oyuncunun transferiyle ilgili son durumu açıkladı.

"Boyko için Beşiktaş ile anlaştık"
Malik Arutyunov', "Boyko ile Beşiktaş çoktan anlaştı. Kulüpler anlaşsınlar artık. İmza atmak için Dnipro ile Beşiktaş'ın anlaşmasını bekliyoruz" dedi.
Transferin ne zaman biteceği ile ilgili tarih vermeyen Arutyunov, Boyko'yu başka takımların da istediğini kaydetti.

Boyko'yu Sevilla'nın ve Dinamo Kiev'in de isteğini belirten Arutyunov, Türkiye'den ise Beşiktaş dışında bir takımla görüşmediklerini ifade etti.

"Douglas'ı için de Beşiktaş ile anlaştık"
Dinipro'nin savunma oyuncusu Douglas için de siyah-beyazlı ekiple anlaştıklarını vurgulayan Malik Arutyunov, bu oyuncu için iki kulüp arasında bonservis pazarlığı yapıldığını söyledi.

"Douglas'ı Fenerbahçe ve Galatasaray istedi"
Arutyunov, Douglas için Türkiye'den sadece Beşiktaş ile görüştüklerini ifade etti ve şunu ekledi: "Yaz transfer döneminde Douglas'ı Fenerbahçe ve Galatasaray istedi. Şu anda Türkiye'den sadece Beşiktaş ile görüşüyoruz ve Beşiktaş dışında başkasıyla görüşmeyeceğiz. "
İki oyuncunun Beşiktaş'a transfer olasılığı ile ilgili olarak ise "Biz yapacağımızı yaptık artık kulüpler anlaşsın. Biz kulüplerden dönüş bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

(TRTSpor)
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN