Web Sürümüne Geç

Çin ekibi, Ersan için İstanbul'da

Çin ekibi, Ersan için İstanbul'da
Pazar 17.01.2016 18:40

Beşiktaşlı Ersan Gülüm’ü ısrarla isteyen Çin kulübü Shanghai Shenhua’nın başkanı Bruce Zou, İstanbul’da Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi...

Yüksek transfer harcamalarıyla dikkat çeken ünlü Çin kulübü Shanghai Shenhua'da bütün transfer operasyonlarını yöneten başkan Bruce Zhou, İstanbul'a geldi. Bugün'ün haberine göre; Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüştü.

MERSİN?MAÇINI?İZLEYECEK
Bruce Zhou, FIFA menajeri Marco Kırdemir'le birlikte Ahmet Nur Çebi'nin Altunizade'de bulunan ofisine gitti. İkili arasındaki görüşmenin son derece sıcak bir diyaloğa sahne olduğu öğrenilirken, Bruce Zhou 5 milyon euroluk teklif sundu. Çebi, Başkan Fikret Orman'la konuyu bir kez daha görüşüp karar vereceklerini söyledi. Zhou, Kırdemir'le birlikte Çebi'nin davetlisi olarak bugün Başakşehir Stadı'nda Mersin İdmanyurdu maçını izleyecek.

ERSAN BİZİM İÇİN AVANTAJLI!
Ersan Gülüm için 6 bin km. yol yapıp İstanbul'a gelen Bruce Zhou, "Ersan bizim için avantajlı bir oyuncu. Çin'deki kurallara göre Asya kontenjanımızda yer alıyor. Ersan'ın transferini bitirmeyi çok istiyoruz. Ancak Türkiye'de bizi etkileyen başka oyuncular da olabilir. Biz bunlar üzerinde de çalışma yapıyoruz. Türkiye'den birçok ismi takip ediyoruz" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN