Web Sürümüne Geç

Denis Boyko an meselesi

Denis Boyko an meselesi
Pazartesi 18.01.2016

Beşiktaş, kaleci transferinde mutlu sona artık çok yakın. 28 yaşındaki file bekçisinden sonra kulübü Dnipro ile de el sıkışan siyah-beyazlılar, ödemeler konusunda da anlaşırsa Boyko bu hafta içinde İstanbul'a gelecek

Beşiktaş, bir süredir uğraştığı Ukraynalı file bekçisi Boyko konusunda kulübü Dnipro'yu ikna etti. İki kulüp arasında şu anki tek sorunun ödeme planında yaşandığı bildirildi. Siyah-beyazlılar önceki gün yapılan son görüşmenin ardından Boyko'yu bu hafta içinde İstanbul'a getirtmek için düğmeye bastı. Maddi konularda çok önceden futbolcuyla anlaşan siyahbeyazlı yönetim, bonservis pazarlıklarını da bitirme noktasına getirdi. Başkan Fikret Orman'ın, yine bu hafta içinde daha fazla zaman kaybetmeden bu transferi noktalayacağı öğrenildi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de onayladığı kalecinin transferini bitirmeye çok yaklaşan yönetimin bonservis bedelinin taksitlendirilmesi ve ilk ödenecek taksit miktarı konusunda ufak tefek pürüzleri çözmeye çalıştığı aktarıldı.

Derbide kadroda olabilir
Başkan Fikret Orman'ın maddi konularda vereceği son kararı bekleyen iki kulüp yönetimleri problemler aşılırsa İstanbul'da bir araya gelerek transfere son noktayı koyacak. İmzaların atılması halinde Boyko Trabzonspor maçının kadrosunda yer alabilecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN