Web Sürümüne Geç

Saat 18'de oynasak maç biterdi!

Saat 18'de oynasak maç biterdi!
Pazartesi 18.01.2016

Şenol Güneş, "Bu hava şartlarının olacağını bile bile sahaya çıkmak talihsizlik. Hava tahminleri önceden belliydi. 18.00'de oynansa maç biterdi. Bakalım buradan tesislere dönebilecek miyiz. Onu bile bilmiyoruz ki"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kar yağışı nedeniyle ertelenen Mersin İdman Yurdu maçı sonrası TFF'ye yüklendi. Mücadelenin 20.00'de oynatılmasına tepki gösteren usta hoca, "Futbol hep sizin düşündüğünüz gibi gelişmiyor. Hayat da böyle bir şey. Bu hava şartlarının olacağını bile bile sahaya çıkmak talihsizlik. Tahminler önceden belliydi. 18.00'de oynansa biterdi. Eksik kadroyla buraya geldi Mersin. Sahada futbol oynamak gerekiyor. Bu düzgün futbol da güzel zeminden geçiyor. 5 dakika zaman kaybettik. Gol atıp kazanabilirdik ama bu futbol adına gelenlere yazık olurdu. Gönül isterdi ki hiç buraya gelmeseydik. Bakalım tesislere dönebilecek miyiz? Oynasaydık iyi olurdu. Rakip için de öyle ama hava şartları bu olunca hep beraber uymak durumundayız. Artık daha sonraki maçı bekleyeceğiz."

'Ersan'ı hiçbir yere bırakmam'
Şenol Güneş'e, Shenhua'nın başkanı Bruce Zhou'nun Ersan Gülüm'ü seyretmeye gelmesi soruldu. Güneş "Oynamayan oyuncuyu bırakırsınız, oynayanı değil. Şu anda Rhodolfo'yla Ersan'ı oynatıyorum ve bir oyuncu daha istiyorum. Formayı 3 oyuncu arasında dönüşerek vermek istiyorum. Pedro Franco gitti, Milosevic geri durumda. Biz bulamıyorsak, başkaları da bizden istiyorsa iş zorlaşır. Her takım iyi oyuncusunu vermez. Önce eldekiler, sonra gelecekler diyorum."

Karabük'e U21 gidecek

Şenol Güneş, çarşamba günü Karabük ile deplasmanda oynayacakları kupa maçına U21 takımını götüreceğini açıkladı. Güneş, "Belki idman yapma şansımız olmayacak. Salı günü Karabük'e gitmek zorundayız. Takım etkilenebilir. Karabük'e az oynayanlar ve U21 oyuncuları ile gitmeyi düşünüyorum" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN