Web Sürümüne Geç

  Yıldızlara izin yok

  Yıldızlara izin yok
  19 Ocak 2016, Salı

  Beşiktaş yönetimi, Ersan Gülüm ve Gökhan Töre için gelen teklifleri "Şampiyonluğa oynarken, banko isimleri vermeyiz" diye geri çevirdi

  Beşiktaş yönetimi, adeta sözbirliği etmişçesine oyunculara gelen transfer teklifleri konusunda aynı cevabı veriyor: "Şu anda şampiyonluğa oynuyoruz. Ayrıca ara transferde de takviye yapmaya çalışıyoruz. Neden oyuncu verelim ki!" Son olarak Ersan Gülüm için gelen Çin ekibi Shangai Shenhua'yı reddeden siyah-beyazlı yöneticiler bu konudaki fikirlerini "Hadi Ersan'ı 5 milyon euro'ya verdik diyelim. Aynı mevkiye bir oyuncu almak için, yine en az bu kadar bir para harcamamız lazım. Üstelik aylardır birbirine alışmış olan Rhodolfo-Ersan ikilisini bozarsak, büyük sıkıntı yaşarız. Olur mu öyle şey! Şampiyonluğa oynarken neden böyle bir şey yapalım. Üstelik stoper transferi yapmaya çalıştığımız bir dönemde bunu yapmamız çok büyük risk olur" diye açıklıyor.

  Resmi teklif almadık
  Öte yandan Gökhan Töre için Atletico Madrid'ten geldiği söylenen 17 milyon euro'luk tekliflerin resmi olmadığının da altını çizen yöneticiler, "Gökhan Töre de bizim kesinlikle satmayacağımız dediğimiz oyunculardan. Geldiği söylenen teklifler gerçeği yansıtmıyor. Resmi bir şey olmadan konuşmak gereksiz" yorumunu yaptılar.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN