Web Sürümüne Geç

Aras Özbiliz imzayı attı

Aras Özbiliz imzayı attı
Cumartesi 24.01.2016

Beşiktaş Aras Özbiliz'i renklerine bağladığını resmen açıkladı. Resmi sözleşmeye imza atan Aras'ın bonservis bedeli de KAP'a açıklandı: 1 milyon 300 bin euro.

Beşiktaş'ın yeni transferi Aras Özbiliz ayağının tozuyla BJK TV'ye konuştu. Aras, "Buraya geldiğim için çok mutluyum. Menejerimle uzun süredir görüşülüyordu. Geçen seneden beri temas halindeydik. Transfer bu sezona nasipmiş. Beşiktaş'ta çok büyük futbolcular var. Şenol Güneş de çok üst düzey bir hoca. Şu anda çok iyi bir futbol oynanıyor. O yüzden çok memnunum. Babamdan Beşiktaş ile ilgili birçok güzel şey duydum. Bana Beşiktaş taraftarının en güvenilir, en sadık, en coşkulu taraftar grubu olduğunu söyledi. Onlar için elimden gelen her şeyi yapacağım" şeklinde konuştu.

Aras KAP'a bildirildi
Beşiktaş Aras Özbiliz'i renklerine bağladığını resmen açıkladı. Siyah- beyazlıların, KAP'a açıklamasında "Aras Özbiliz'in transferi ile ilgili olarak Spartak Moskova ile anlaşmaya varılmıştır. Spartak Moskova kulübüne transfer bedeli olarak 1.300.000 euro ödenecektir" ifadeleri kullanıldı. Beşiktaş renklerine kattığı Aras'ı Rayo Vallecano'ya kiralık olarak gönderecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN