Web Sürümüne Geç

Trabzonspor - Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak?

Trabzonspor - Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak?
Pazar 24.01.2016 19:23

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş, ikinci yarıda henüz hiçbir maça çıkamadı. Hem Mersin İdman Yurdu hem de Trabzonspor maçları yoğun kar yağışı sebebiyle ertelendi. Ertelenen maçlar içinse 3 Şubat Çarşamba, 17 Şubat Çarşamba ve 25 Şubat Perşembe günleri ön plana çıkıyor.

Süper Lig'de 41 puanla ilk yarının lideri olan Beşiktaş, ikinci yarının ilk iki haftasında kar engeliyle karşılaştı. Siyah-Beyazlı takım'ın 18. haftada Mersin İdman Yurdu ile oynaması gereken karşılaşma, maçın başlmasından beş dakika sonra yoğun kar nedeniyle hakem kararıyla ertelenmişti. Kar yağışının sürecek olması sebebiyle de maç 24 saat sonrasına değil de daha ileri bir tarihe ertelenmişti.

TRABZON'DA MAÇ BAŞLAMADI BİLE
Ligin 19. haftasında, Trabzon'a bir maç eksiğiyle gelen Beşiktaş, burada da kar engeline takıldı. Trabzon Avni Aker Stadı'nın zemini yoğun kar yağışı nedeniyle yaklaşık 17 cm'lik kar kütlesi altında kaldı. Statta temizleme çalışmaları yapılsa da maçın oynanamayacağına karar verildi ve bu mücadele de ileri bir tarihe ertelendi.

3 TARİH ÖNE ÇIKIYOR
Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş'ın iki eksik maçını hangi tarihlerde oynayacağı merak konusu oldu. Avrupa defterini kapatan, sadece lig ve kupada mücadele eden Beşiktaş için en müsait tarihler olarak 3, 17 ve 25 Şubat günleri ön plana çıkıyor. TFF'nin maçları 3 Şubat, 17 Şubat Çarşamba ya da 25 Şubat Perşembe günlerinden ikisinde oynatması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN