Web Sürümüne Geç

Aras'ı iki yıl izledik

Aras'ı iki yıl izledik
Pazartesi 25.01.2016

Yeni transfer Aras Özbiliz ile bir araya gelen başkan Fikret Orman, "Takımda görmek istediğimiz bir oyuncuydu. Kendisini 2 yıldır izliyorduk. Onu takıma kazandırdığımız için çok mutluyum" dedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Spartak Moskova'dan yeni transferi Aras Özbiliz ile Akaretler'deki kulüp binasında dün bir araya geldi. BJK TV'ye açıklamalarda bulunan başkan Fikret Orman, 26 yaşındaki Aras'ı uzun zamandır takip ettiklerini belirtti. Kadroya iyi bir oyuncu kattıkları için mutlu olduğunu dile getiren başkan, "Aras'ı iki yıldır takip ediyorduk. Şanssız bir sakatlık geçirdi geçen sene. Çapraz bağları koptu. Sahaya dönmesi biraz zaman aldı. Takımda görmek istediğimiz bir oyuncuydu. Babası İhsan ağabeyle uzun zamandır konuşuyorduk. Artık imza aşamasına geldik. Sakatlıktan yeni çıktı. Artık oynaması gerekiyor. Çok mutluyum. Camiamıza hayırlı olsun. Beşiktaş için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Her zaman zirveye oynar
Aras ise başkan Orman ile aralarında sevgi ve saygıya bir bağ olduğunu dile getirdi. "Ben de Beşiktaş'ı her zaman takip ediyordum" diyerek söze başlayan başarılı futbolcu, "Çok mutluyum. Başkan beni çok seviyor, ben de onu seviyorum. Uzun zamandır konuşuyorduk. Takım çok iyi gidiyor. Beşiktaş her zaman şampiyonluğa oynar" diye konuştu.

EN SADIK, EN COŞKULU TARAFTAR
Beşiktaş'ta çok büyük futbolcuların olduğunu söyleyen Aras, "Şenol Güneş de çok üst düzey bir hoca. Birlikte çalışacağım için şanslıyım" dedi. Aras ayrıca Beşiktaş taraftarının en güvenilir, en sadık ve en coşkulu taraftar olduğunu kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN