Web Sürümüne Geç

Beşiktaş İstanbul'a döndü

Beşiktaş İstanbul'a döndü
Pazartesi 25.01.2016 16:36

Trabzonspor karşılaşmasının Avni Aker'in zemini karla kaplı olduğu için ertelenmesinin ardından kötü hava koşulları yüzünden uçak seferleri yapılamadığı için geceyi Trabzon'da geçiren Beşiktaş, Çaykur Rizespor'u Trabzon'a getiren THY uçağı ile İstanbul'a geldi

Yoğun kar yağışı sebebiyle maçı ertelenen ve geceyi Trabzon'da geçiren Beşiktaş, İstanbul'a döndü.

Spor Toto Süper Lig 19. haftasında dün oynanması gereken Trabzonspor - Beşiktaş mücadelesi kar yağışından dolayı ileri bir tarihe ertelenmişti.

Hava koşullarının elverişsiz olması yüzünden Trabzon - İstanbul uçak seferlerinin iptal edilmesiyle dün gece Trabzon'da kalan Siyah Beyazlılar zor da olsa bu akşam İstanbul'a döndü.

Bu sabah saat 09:00'da Trabzon'a gelmesi planlanan THY uçağı 5 saatlik rötar sonrası Trabzon Havaalanı'na indi. İstanbul'a hareket etmek için uçağa binen Beşiktaş kafilesini burada da kötü bir sürpriz karşıladı. Pisti kardan temizleyecek olan yer aracının bozulmasıyla beraber, kafile 1.5 saat daha uçağın içinde bekledi. Aracın değiştirilmesi ve pistin temizlenmesi sonrası İstanbul'a hareket eden THY uçağı akşam saat 17:40'da Sabiha Gökçen Havaalanına indi.

Siyah Beyazlı takım bu zorlu yolculuğun ardından antrenman için Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne hareket etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN