Web Sürümüne Geç

  Çıkar, gereğini yaparız

  Çıkar, gereğini yaparız
  26 Ocak 2016, Salı

  Başkan Fikret Orman, "Takımımız kuvvetli. Bu güçlü kadromuzla sahaya çıkacağız ve en iyisini yapacağız" ifadesini kulandı

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün öğle saatlerinde yeni transfer Alexis Delgado ile bir araya geldiğinde yaptığı açıklamada, erteleme konusuna da değindi. Başkan Orman, kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, "Bu noktadan sonra konsantre olunması gereken şey Beşiktaşımızın şampiyonluğu" diye konuştu. Beşiktaş'ta transferin hiçbir zaman bitmediğini anlatan Orman, "Şu anda esas olarak sezon sonu için çalışıyoruz" ifadesini kullandı. Fikret Orman, yoğun kar yağışı sebebiyle ertelenen Mersin İdman Yurdu ve Trabzonspor maçlarıyla ilgili de "Ne zaman bizim maçımız var, kar yağışı başlıyor. 'Hayır var' demek lazım. Takımımız çok kuvvetli. Kuvvetli kadromuzla çıkacağız, topumuzu oynayacağız, gerekeni yapacağız" değerlendirmesinde bulundu.

  BU SEZON BAŞKA TAKViYE OLMAYACAK

  Siyah-beyazlı ekibin başkanı Orman, ara transferde başka oyuncu almayı düşünmediklerini söyledi. Başkan Orman, "Teknik heyetimizle yaptığımız uzun görüşmelerin ardından eksik olan bölgelerimize gerekli takviyeleri yaptık. Takımımıza şu anda başka bir takviye düşünmüyoruz" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN