Web Sürümüne Geç

5 puanımızı yedi

5 puanımızı yedi
Pazar 15.02.2016

Şenol Güneş, Ali Palabıyık'ın yönetimine tepki gösterdi: “Mücadelemiz süperdi. Yenilseydik bile takımı tebrik edecektim. Çok pozisyon bulduk ama olmadı. Hakem Mehmet Batdal’ı atamadı hocası dışarı aldı. Sinirlenmemeliyiz...”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Medipol Başakşehir ile berabere kaldıkları maçın ardından hakem Palabıyık'a sitem etti ve şunları söyledi: "Başakşehir iyi bir takım. kazanmaya çıkmıştık ama yerleşik düzende golü yedik. Arkasında çok pozisyon bulduk ama atamadık. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Biz bu maçı kazanmış olarak görüyoruz. Puan alamasaydık da onları tebrik edecektim. Yolumuza inançla devam etmeliyiz"

Batdal'ı hocası aldı!
Güneş, hakem Ali Palabıyık'ın yönetimine de değinerek, "Hakem hata yapıyorsa sinirlenmemek gerekiyor. Rakip size faul yapıp oyunda zaman geçiriyorsa biz de buna karşı koymalıyız, daha fazla pozisyon bulmalıyız. Rüzgar varsa ona göre oynamalıyız! Bize rahat kart gösterliyor. Aynı hakemle 5 puan kaybettik. Batdal'ı atmadı, Batdal'ı Abdullah Hoca ve oyuncular dışarı aldı" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN