Web Sürümüne Geç

"Beşiktaş Ersan'ı değil şampiyonluğu verdi"

"Beşiktaş Ersan'ı değil şampiyonluğu verdi"
Pazartesi 15.02.2016 10:47

Eski milli kaleci ve yorumcu Ömer Çatkıç, Ersan Gülüm'ün Beşiktaş'tan satılması ile ilgili, "Beşiktaş Ersan'ı vermedi, şampiyonluğu verdi diye düşünüyorum. Beşiktaş çok zor durumlara düşecek. Bu uyumu yeni transferler sağlayamayacaklar" dedi.

Eski milli kaleci ve yorumcu Ömer Çatkıç, TGRT Haber'de yayınlanan ve moderatörlüğünü Hakan Dede'nin yaptığı 'Tarafsız Saha' programında Beşiktaş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ligde dün deplasmanda Medipol Başakşehir ile 2-2 kalarak şampiyonluk yarışında 2 önemli puanı bırakan siyah-beyazlıların Ersan Gülüm'ü satması hakkında açıklamalarda bulundu.

Çatkıç, "Şampiyonluğa oynayan takımsınız, en önemli anda stoper bölgesinde bu kadar zayıf kalıyorsunuz. Ben bunu kabullenemiyorum. Eğer Rhodolfo ile Ersan gidiyorsa biri sakatlık birisi de transferle gitti. Onların yerine alacağınız oyuncular bunlar olmamalıydı. Alexis çok dağınık. A2 takımından daha yeni çıkmış bir stoper gibi. Pozisyon alma anlamında da uyum sağlayamıyor. Marcelo için de aynısını söylüyorum. Siz küme düşme hattındaki takımdan, 1 hafta sonra şampiyonluğa oynayan takıma geliyorsunuz. Mental olarak da kolay bir iş değil. Aslında Beşiktaş Ersan'ı vermedi, şampiyonluğu verdi diye düşünüyorum. Beşiktaş çok zor durumlara düşecek. Bu uyumu yeni transferler sağlayamayacaklar" diye konuştu.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN