Web Sürümüne Geç

Engelleri tek tek aşarız

Engelleri tek tek aşarız
Cuma 19.02.2016

Bu sezon kötü oynadıkları maçları kazandıkları için şampiyon olacaklarını ifade eden Cenk, "Şu anda gizli lideriz. Hedefimiz tüm engelleri geçerek şampiyonluk ipini göğüslemek" dedi

Beşiktaş'ın skorer golcüsü Cenk Tosun, takım olarak sadece şampiyonluğa odaklandıklarını ifade etti. Bu sezon 31 resmi karşılaşmada 15 gol atan, 5 de asist yapan genç forvet, kalan maçların hepsini 'final' müsabakası olarak gördüklerini söyledi. Takımdaki arkadaşlığın en üst düzeyde olmasının başarıyı da beraberinde getirdiğini belirten Cenk, "Şu anda gizli lideriz. Hedefimiz tüm engelleri geçerek, şampiyonluk ipini göğüslemek. Geçen sezon kötü oynadığımız maçları kazanamadığımız için şampiyon olamadık. Bu sezon kötü oynadığımız maçları kazandığımız için şampiyon olacağız" dedi.

Altın değerinde bir galibiyet aldık
Mersin İdman Yurdu maçında daha fazla gol atmaları gerektiğini belirten Tosun Paşa, şöyle devam etti: "En iyi maçımız değildi belki ama kazandık. Gerçekten altın değerinde bir galibiyetti. Hepimiz oynamak istiyoruz ancak biz kimin oynadığına değil, sadece kazanmaya odaklandık. Ben de önce şampiyonluk yaşamak, ardından Euro 2016'da yer almak istiyorum. İki hedefime de ulaşacağıma inancım tam."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN