Web Sürümüne Geç

Lider döneceğiz

Lider döneceğiz
Salı 24.02.2016

Mersin maçı öncesinde, "Kadıköy'e lider gidebiliriz" diyen yönetici Albayrak, bugün ise "Bunu başardık, şimdi sırada Kadıköy'den lider dönmek var. Bunu da başaracağız" dedi

Beşiktaş'ta tüm gözler pazartesi günü oynanacak F.Bahçe derbisine çevrildi.. Yönetici Metin Albayrak'ın, Mersin ile oynanan erteleme maçından önce yaptığı "Kadıköy'e lider gidebiliriz" açıklaması gerçekleşince; şimdiki yeni hedef ise "Kadıköy'den lider dönmek" olarak belirlendi.. Bu söylediklerinin güzel bir temenni olduğunu ve gerçekleştiği için mutlu olduğunu ifade eden Albayrak yaptığı özel açıklamada "Neticede Kadıköy'e lider olarak gidiyoruz. Ama önemli olan Kadıköy'e lider gitmek değil, oradan lider dönebilmek. İnşallah bunu başaracağız" diye konuştu.

Güneş ve Quaresma farkı
Bu ortamı sağlayanların başta teknik direktör Şenol Güneş ve takımdaki tecrübeli oyuncuların bu tecrübelerini takıma yansıtmaları olduğun belirten Albayrak şöyle devam etti: "Şenol hocamız sanki 10 yıldır bizim hocamızmış gibi. İnanılmaz bir sinerjisi var. Quaresma ise sahada basmadık yer bırakmıyor. Tam bir takım oyuncusu oldu. Ondaki bu değişim takıma da çok olumlu yansıyor."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN