Web Sürümüne Geç

  Sadece bir galibiyet!

  Sadece bir galibiyet!
  26 Şubat 2016, Cuma

  İkinci Başkan Ahmet Çebi, "F.Bahçe'yi evinde mağlup etmeyi çok istiyoruz Ancak bu galibiyetle her şeyin bittiğini düşünmek büyük hata olur" dedi

  Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, pazartesi günü oynanacak F.Bahçe derbisi öncesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ezeli rakiplerini, kendi sahalarında mağlup etmek için tüm güçlerini sahaya yansıtacaklarını ifade eden Çebi, "F.Bahçe maçında galip gelirsek şampiyonluk yolunda sadece bir adım atmış olacağız. Biz önümüzdeki maçların tamamını alma mantalitesi içerisindeyiz. Futbolcularımız da bu yapı içerisinde. Bu maçla her şeyin bittiğini düşünürsek büyük yanılgıya düşeriz" açıklamasında bulundu.

  Avantajlı olmak önemli
  Çebi,
  derbinin iki takım için de büyük önem taşıdığını belirterek şöyle devam etti: "Sonuçta hangi takım maçı alırsa, avantaj sağlamış olacak. O avantajı sağlayanın Beşiktaş olması, tabii ki gönlümüzün istediği şey. İnşallah kazanan biz oluruz. Allah nasip ederse bütün maçların tamamını alarak şampiyon olmak istiyoruz. Bir de uzun süredir devam eden Kadıköy'de kazanamama durumu var. Umarım bu sezon o seriyi bitiririz. İnşallah o günkü maç da bizim tekrar beklediğimiz, özlediğimiz sonuçları aldığımız bir karşılaşma olur"

  Dikkatli ve titiz olsunlar yeter!
  Ahmet
  Çebi, son dönemde yaşanan hakem hatalarıyla ilgili de sıkıntılarını dile getirdi. Çebi, "Maçlardan önce hakemlerle ilgili konuşmayı doğru bulmuyorum. Onlarla ilgili herhangi bir endişem yok. Söylemek istediğim bir şey var, camialar haksızlığa uğradıkları zaman çok etkileniyorlar. Böyle bir ortamın doğmaması için çok dikkatli ve titiz olursalar, bizim için yeterli olacaktır" yorumunu yaptı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN