Web Sürümüne Geç

Arkamdan bıçaklandım

Arkamdan bıçaklandım
Pazar 28.02.2016

Başkan Fikret Orman, Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Orman, "Bugün bu stadın içerisinde oturmak güzel, fakat hakikaten zor günlerden geldik" dedi.

Biz bu noktalara gelirken çok zor günlerden geldik. Bugün bu stadın içerisinde oturmak güzel, fakat hakikaten zor günlerden geldik. Öyle kırılma noktalarından geçtik ki, öyle yardıma ihtiyaç olduğumuz günler oldu ki.. Sadece maddi değil, manevi olarak da... En çok arkamdan bıçaklandığım dönemler, o günlerdi. Bu yüzden ben, bundan sonra bizi üzenlerle asla bir arada bulunmayacağım.

Kıskançlık yapmayın bir çivi de siz çakın!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, stadın yapımıyla ilgili yapılan bazı yorumların 'bilinçsiz' olduğunu ifade etti. Yönetim olarak her zaman somut şeylerden bahsettiklerini belirten Başkan Orman, "Biz yapıyoruz, bu yüzden de yaptıklarımızdan bahsediyoruz. Herkesin hayır dualarını alıyoruz. Cenab-ı Allah bize yardım etti. Kıskançlıklarla iş bir yere gitmez. Bir çivi de siz çakın da, biz de onu konuşalım. Ayıp!" yorumunu yaptı.

Bize çözüm söyleyin
Başkan şöyle devam etti: "Sponsorlukları biz yaptık. Biz geldiğimizde aday çıkmadı! 3 kişinin adı geçti, ismi geçen kişiler aday olmadı. 400-450 tane haciz dosyası vardı. 'Ne olacağız, kayyuma mı gideceğiz' konuşmaları yapılırken, şimdi ise ne durumdayız. Ödemeler yapılıyor. CAS'ta dosya yok. Biz geldiğimizde 2 sene öncenin maaşı duruyordu. Onu yapın, bunu yapın, şunu da yapın diyorsunuz! Bunu konuşanlar, 'borcu nasıli ndireceğiz' onu söyleyin!"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN