Web Sürümüne Geç

  Mayıs'ta adayım

  Mayıs'ta adayım
  28 Şubat 2016, Pazar Güncelleme: 01:42

  Başkan Orman'ın, "Mayıs ayında yapılacak kongrede adayım" sözleri dünkü Divan Kurulu toplantısına katılanlar tarafından ayakta alkışlandı

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün Mayıs ayında yapılacak seçimli olağan genel kurulunda başkanlığa yeniden aday olacağını açıkladı. Yapımı devam eden Vodafone Arena'da gerçekleştirilen 2016 yılı birinci olağan divan kurulu toplantısında açıklamada bulunan Orman, "Mayıs ayında yapılacak kongrede adayım" dedi. Divan kurulu üyeleri bu açıklamasından sonra Fikret Orman'ı uzun süre alkışladı. Orman da üyelerden, birlikte çalıştığı yönetim kurulunu alkışlamalarını istedi.

  Şampiyonluğa kilitlendik
  Süper Lig'de bir maç eksikliklerine rağmen lider olduklarını vurgulayan başkan Fikret Orman, "İyi bir kadromuz var, çok ahlaklı çocuklardan oluşuyor. İşlerine çok konsantreler. Beşiktaş kulübü, tüm camiasıyla futbol takımının arkasındadır. Şampiyonluğa kitlendik. Allah nasip ederse, hep beraber bu sene şampiyonluğu yaşayacağımızı ümit ediyoruz" ifadesini kullandı. Başkan Orman, futbolda bu sene 25,6 milyon euro bonservis bedeli elde ettiklerini buna karşın 11,8 milyon euro bonservis gideri harcadıklarını vurgulayarak, "Bu trendimiz devam edecektir. Artık 'al' devri bitmiştir, artık 'sat, yetiştir, daha ucuzunu bul onu da sat' devri başlamıştır. Bunlar doğaçlama, şansla olan şeyler değildir. Hepsini hesaplayarak yapıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN