Şenol Güneş hedefi koydu

Şenol Güneş hedefi koydu
Pazar 01.05.2016

“Çok güzel bir zemin, harika taraftar ve çok iyi oynayan bir takım vardı. Daha farklı da kazanabilirdik. Şampiyonlar Ligi’nde yarışacak bir ekip olacağız”

Siyah-beyazlıların tecrübeli hocası Şenol Güneş, Kayserispor galibiyetinin ardından öğrencilerine ve taraftarlara övgüler yağdırdı. Son haftalarda performansı yükselen bir rakibe karşı mücadele ettiklerini söyleyen Güneş, "Savunması ön planda olan bir takımla oynayacağımızı biliyorduk. Ancak çok güzel bir zemine ve iyi bir taraftarın önüne çıktık. Takım da çok iyi oynadı ve futbol adına her şey mükemmeldi. Tribünün desteği, sevgisi sahaya yansıdı. Ofansif ve defansif olarak her şeyi iyi yaptık. Daha farklı da bitebilirdi. Gol yemeden 4 gol atmak bizi sevindirdi" diye konuştu.

"Tribünlerin desteği insanın tüylerini ürpertiyor" diyen Güneş, "Yetenekli futbolcunun da coşkusu artıyor. Kulübeden sahaya ulaşmakta zorluk çekiyoruz. Bu takım daha da iyi olacak. Şampiyonlar Ligi'nde yarışacak" diye konuştu.

Başarılı teknik adam son golü atan Cenk için de şunları söyledi: Türk futbolunun geleceği için çok önemli bir futbolcu. Tüm spekülasyonlara rağmen elinden geleni yapıyor. Gol atma iştahı çok fazla olduğu için hata yaptığı da oluyor. Bugün de (dün) müthiş bir gol attı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN