Şampiyonluğu hak ettik!

Şampiyonluğu hak ettik!
Çarşamba 04.05.2016

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Şampiyonluğu çok istiyoruz ve açıkçası hak ettiğimizi düşünüyoruz” dedi. Orman, G.Saray derbisi öncesi çıkan dedikodular için “Cin olmadan, cin çarpmaya çalışıyorlar” diye konuştu.

Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı'na katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk yarışının büyük bir heyecan içinde geçtiğini ifade eden Başkan Orman, "Ligin sonucuyla ilgili öngörü yapmak istemiyorum ama Beşiktaş, tüm bireyleri, camiası, futbolcusu ve teknik heyetiyle şampiyonluğa hedeflenmiş durumda.

Şampiyonluğu camia olarak çok istiyoruz ve açıkçası hak ettiğimizi düşünüyoruz. Fenerbahçe ile mücadele ediyoruz, onlar da hak ettiklerini düşünüyorlardır. Bunlar doğal şeyler. Önümüzde 3 maç var ve o maçları kazanmak istiyoruz. Mutlu sona ulaşıp ulaşamayacağımıza sahadaki oyuncularımız karar verecekler" ifadelerini kullandı.

Başkan Orman, hafta sonundaki G.Saray derbisi öncesinde ortaya atılan çirkin iddialar için de şu yorumu yaptı: "Şöyle olacak, böyle olacak diye son 3-4 gündür kamuoyunu yönlendirmeye çalışıyorlar. Yok "G.Saray böyle yapacakmış", yok "Beşiktaş'ın şu oyuncusu transfer olacakmış." Cin olmadan, cin çarpmaya çalışıyorlar ama kimse yemiyor bunları. Ayıp şeyler bunlar. Derbi rahat mı geçer bilmem; ama büyük kulüpler, büyük oyunculardan oluşur. Güzel bir maç olacak. Biz maçımıza çıkacağız, elimizden gelen gayretle kazanmak isteyeceğiz."
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN