Revizyon yok!

Revizyon yok!
Perşembe 05.05.2016

Tecrübeli hoca, Galatasaray derbisinde de geçen haftaki Kayseri maçı kadrosunu sahaya sürecek. Stoperde Tosic-Marcelo’nun performansı Güneş’i rahatlatıyor

Beşiktaş'ta tüm gözler hafta sonunda oynanacak Galatasaray derbisine çevrilmiş durumda. G.Saray derbisinin taktiğini belirleyen ve idmanlarda özel çalışmalar yaptıran Şenol Güneş'in üzerinde durduğu en önemli konu ise; rakibe geniş alan bırakmamak ve duran toplardan tehlike yaşamamak. Takımda eksik futbolcunun olmaması ile kadro konusunda sıkıntı yaşamayan Güneş'in Galatasaray karşısında geçen haftaki kadroyu bozmayı düşünmediği öğrenildi. Galatasaray maçında kaleyi yine Tolga Zengin'e verecek olan tecrübeli teknik adam, stoperde Tosic ve Marcelo ile devam edecek. Tosic'in özellikle kafa toplarında etkili olması Galatasaray maçında da Marcelo'nun yanında Tosic'in oynayacağı anlamına geliyor. Paylaşıma dikkat Bu arada Marcelo, Tosic, Beck, Atiba ve Gomez gibi oyunculardan korner ve serbest vuruşlarda doğru adam paylaşımı yapmalarını isteyen Güneş, hataya yer olmadığını bizzat vurguluyor. Orta saha ve hücum hattından son derece memnun olan tecrübeli teknik adam, Atiba- Oğuzhan-Quaresma- Sosa- Olcay ve Gomez'i sakatlık olmadığı sürece bozmayacak.


Duran top uyarısı geldi
Beşiktaş, derbi hazırlıklarını dün sağnak yağış altında sürdürdü. Güneş yönetiminde 1.5 saat süren idmanda duran top ve şut çalışmasına ağırlık verilirken; çalışma çift kale taktik maçıyla tamamlandı. Kartal bu akşam tek idmanla hazırlıklarını sürdürecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN