Saygı duy, az hata yap

Saygı duy, az hata yap
Pazar 08.05.2016

Kişisel hataları en aza indirmeleri durumunda G.Saray’ın kalelerine gelmekte bile zorlanacağını söyleyen usta hoca, “İlk maçı da biz yönlendirmiştik. Bize dayanamazlar ama sakın ne rakibe ne de taraftara saygısızlık yapmayın” dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bugünkü kritik derbide hem taktik hem psikoljik olarak nasıl davranmalarını gerektiğini oyuncularına anlattı. Kazanmanın ilk şartı olarak 'stres yapmamayı' öğütleyen usta hoca, "Ligin ilk yarısındaki maçı böz yönlendirdik. Bu derbide de bize dayanacak halleri yok ama G.Saray'a saygı duyacağız. Stres yapmayacağız" dedi. Bu sezonki puan kayıplarının kişisel hatalardan kaynaklandığını oyuncuları ile paylaşan Güneş, kişisel hata olmaması durumunda G.Saray'ın kalelerine bile yaklaşmasının söz konusu olmadığını da iddia etti.

Ortamı sakın germeyin
Seyirci faktörünü de dikkate almaları gerektiğini anlatan siyah-beyazlı çalıştırıcı, "Erken bir veya iki gol bulursak sakın ortamı gerecek hareketlerde bulunmayın. Kendi oyununuzu oynayın. Taraftara sakın saygısızlık yapmayın" diyerek oyuncularını uyardı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN