Biletler karaborsada!

Biletler karaborsada!
Çarşamba 11.05.2016

Osmanlı maçının biletleri dün satışa çıktı, yoğun talep nedeniyle 153 saniye içinde site çöktü! Biletler şimdiden karaborsaya düştü

Beşiktaş'ın hafta sonunda şampiyonluğunu ilan etmesi beklenen Osmanlı maçının biletlerinin genel satışına dün başlandı. 15.00'te başlayan satış için siyah- beyazlı kulüp bilet fiyatlarını 160-1150 TL arasında olacağını açıklarken; yoğun talep nedeniyle bilet satışının yapıldığı site "153 saniye" içinde çöktü. İşin çarpıcı yanı ise biletlerin genel satışı başlanmadan internette bazı sitelerde karaborsa biletlerin satışı ile ilgili ilanların olması ise dikkat çekti.

Beşiktaş'ta şölen havası
Bu arada pazar günü için şimdiden hazırlanmaya başlayan siyah-beyazlılarda esnafından kulüp çalışanına kadar herkes, bu büyük günü şölene çevirmek için seferber olmuş durumda. Tüm Beşiktaş semtinin siyah-beyaz renklerle donatılacak, pazar günü Barbaros Bulvarı'ndan stada giden yol tamamen bayraklarla kaplanacak. Beşiktaşlılar, maçtan sonra stadı tamamen kuşatıp gerçek kutlamayı Vodafone Arena ve çevresinde yapmanın hazırlığı içinde.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN