Fikret Orman, hedefi 12’den vurdu

Fikret Orman, hedefi 12’den vurdu
Çarşamba 11.05.2016

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, hedefi 12’den vurdu. Kasım ayında “Şampiyonluk kupasını yeni statta kaldıracağız” diyen başkan, taraftarlara verdiği sözü tuttu. 15 Mayıs pazar sabahı Fikret Orman yeniden başkan seçilecek!.. Kara Kartal akşam da Osmanlı’dan 1 puan alsa bile şampiyonluğunu resmen ilan edecek.

Mutlu sona yaklaşmak için artık gün sayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiaya verdiği sözleri tutmanın keyfini yaşıyor.. Fikret Orman; yıllardır konuşulan ancak hiç kimsenin cesaret edemediği İnönü Stadı'nı yıkarak, yerine kendi tabiriyle "Stat değil Saray" dediği Vodafone Arena'yı yapmayı başardı.. Hiç şüphe yok ki, Başkan Orman'ı bu kadar mutlu edecek ikinci bir olay da Süper Lig şampiyonluğu idi... Kasım ayında yaptığı "Şampiyonluk Kupası'nı Vodafone Arena'da kaldıracağız" sözünü de tutmak için gün sayan Fikret Orman; pazar günü oynanacak Osmanlıspor maçında 1 puan bile alınması durumunda şampiyonluğunu resmen ilan edecek. Fikret Orman, pazar günü bir mutluluk daha yaşayacak... Fikret Orman, pazar sabahı yapılacak olan olağan seçimli genel kurulda, tek aday olarak girdiği seçimden yeniden "Beşiktaş Başkanı" olarak çıkacak... Hayallerini bir bir gerçekleştiren Başkan Orman, bu keyfi yaşamak için geri sayıma başladı...


BAŞKAN YÖNETiM LiSTESiNi VERiYOR
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, seçim için çalışmalarına devam ederken son listeyi bu akşam Divan Kurulu Başkanlığı'na verecek. Şu anki yönetim kurulundan 5 isim ile yollarını ayırmayı düşünen Fikret Orman'ın yarın sunacağı son listede 5 yeni isme yer vermesi bekleniyor. Mevcut yönetimden Melih Sami Esen, Faik Akdil, Mete Vardar, Berkan Gocay ve Yalçın Kaya Yılmaz'ın yeni yönetimde yer alması beklenmiyor. Bununla birlikte Fikret Orman'ın yola devam edeceği kesin olan isimlerin Ahmet Nur Çebi, Erdal Torunoğulları, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Umut Güner, Deniz Atalay, Emre Kocadağ, Ahmet Kavalcı ve Hakan Özköse olduğu öğrenilirken, Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetici Erdal Karacan'ın listede olup olmayacağı henüz netleşmedi. Başkan Fikret Orman'ın yeni yönetime alacağı kesin olan üç isim Hüseyin Mican, Berk Hacıgüzeller ve Şafak Yazıcıoğlu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN