Mario Gomez'e kurt kapanı

Mario Gomez'e kurt kapanı
Çarşamba 11.05.2016

Alman devinin sportif direktörü Klaus Allofs, “Bir oyuncu bu kadar başarılı bir sezon geçiriyorsa, tabii ki ilgilenirsiniz” sözleriyle ‘Süper Mario’ya mesaj gönderdi

Beşiktaş'ı şüphesiz bu sezon attığı 25 golle şampiyonluk yarışında tutan en önemli isim olan Mario Gomez, ülkesi Almanya'da da manşetleri süslüyor. Kartal'ın Fiorentina'dan kiraladığı 'Süper Mario' siyah- beyazlılar'daki üstün performansı sonrası devlerin gözünden kaçmadı. Fransa'daki Euro 2016'da Almanya Milli Takımı kadrosunda olması beklenen Gomez, dev takımların yanı sıra ülkesinin kulüplerinin de iştahını kabartıyor.

Devre arasında olmamıştı
Geçen sezon Bundesliga'yı 2. bitiren, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynayan Wolfsburg, bu sezon ligde aldığı kötü sonuçlar sonrası transferde düğmeye bastı. Alman devinin listesinde ilk sırada da Mario Gomez'in olduğu bildirildi. Devre arasında da Beşiktaş'ın kapısını çalan ancak her iki taraftan da olumsuz yanıt alan Kurtlar, Gomez'e olan ilgilerini açığa çıkardılar. Sportif direktör Klaus Allofs, "Bir oyuncu bu kadar başarılı bir sezon geçiriyorsa, onunla tabii ki ilgilenirsiniz. Ama bunun dışında yorum yapmak istemiyorum. Her gün başka bir isimle gündeme geliyoruz. Hangi bölgelerde güçlenmek istediğimizi biliyoruz. Eğer açıklanacak bir şey varsa da açıklarız" sözleriyle Alman golcüyü ısrarla istediklerini kimseden saklamadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN