Falcao derbisi

Falcao derbisi
Cuma 13.05.2016

Cimbom, son olarak Arda Turan’ı devreye soktu. Siyah-beyazlılar ise Falcao’yu ikna etmesi için menajer Ahmut Bulut’a yetki verdi. Bulut şu anda Cannes’te ön görüşmeler yapıyor

Adı Galatasaray ile anılan Monaco'nun Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao'ya, Mario Gomez'in gitme ihtimaline karşı Beşiktaş da talip oldu, iki dev arasında transfer savaşı çıktı! Cimbom, son olarak Arda Turan'ı devreye soktu. Barça'lı yıldız, Atletico Madrid'de birlikte forma giydiği eski takımı arkadaşını, "Mario Gomez'in Beşiktaş'ta yaptığı patlamanın daha büyüğünü sen de Galatasaray'da yaparsın. Türkiye'de yeniden doğarsın" sözleriyle ikna etmeye çalışıyor.

Arda'nın G.Saray'ın başarılarından ve coşkulu taraftarında da bahsettiği Falcao, bu sözlerden etkilenirken, "Başka teklifler de var, düşünmeliyim" yanıtı verdi. Kolombiyalı forvet için Beşiktaş da somut adımlar atıyor. En çarpıcı gelişme ise dün yaşandı. Gomez'i Beşiktaş'a getiren menajer Ahmet Bulut, siyah-beyazlılar adına Falcao yarışına girdi. Dün Fransa'nın Cannes şehrine uçan Bulut, Monaco kulübü yetkilileri ve Falcao'nun temsilcileriyle ön görüşmeler yapıyor

iKiSi DE KiRALIK iSTiYOR
Bonservisi Monaco'da olan ve kiralık oynadığı ManU'dan sonra Chelsea'de de başarılı olamayan Falcao, kendini yeniden kanıtlayacağı bir kulüp arıyor. G.Saray'ın da Beşiktaş'ın da hedefi Falcao'yu kiralamak.

ORMAN, İŞARETİ İNSTAGRAM'DAN VERDİ
Beşiktaş'ın dün Radamel Falcao ile ilgilendiği haberlerinin yayıldığı saatlerde, Fikret Orman'dan sosyal medyada taraftarları heyecanlandıran bir beğeni geldi. Siyah-beyazlı başkan, instagram hesabından Falcao'nun fotoğrafını beğendi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN