Giderse kaybeder

Giderse kaybeder
Cumartesi 14.05.2016

“Beşiktaş gideni değil, buradan giden Beşiktaş’ı özler. Sezon başında Alman Milli Takımı’nın santrforunu almadık, Alman Milli Takımı’na santrfor verdik”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah- beyazlıların gündemine ait çarpıcı açıklamalar yaptı. Yönetici Metin Albayrak'ın sahibi olduğu giyim firması Corentte için düzenlediği partiye katılan Başkan Orman, takımda kalıp kalmayacağı merakla beklenen Mario Gomez için "Gomez ile ilgili çok haber çıkıyor ama inanın daha kendisiyle konuşmadım. Sadece şunu söyleyebilirim; burası Beşiktaş ve Beşiktaş gideni değil, buradan giden Beşiktaş'ı özler. Biz sezon başında Alman Milli Takımı'nın santrforunu almadık Alman Milli Takımı'na santrfor verdik" ifadelerini kullandı.

Boyko kalacak, Atiba'yı Allah nazardan saklasın
Başkan Fikret Orman, Denys Boyko ve Atiba Hutchinson ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: "Boyko bizim takıma çok geç katıldı ve adaptasyon süresini henüz aşamadı. O geldiğinde maçlar başlamıştı. Önümüzdeki sezon çok iyi olacağına inanıyorum, çünkü çok çok iyi bir kaleci. Göndereceğimiz yönünde çıkan haberler tamamen asılsız. Atiba içinse Allah nazardan saklasın diyorum. Böyle bir mükemmeliyet ben çok az gördüm. O'nun da böyle bir futbol kariyeri Beşiktaş'tan önce yok gibi. Hem Atiba, hem Beşiktaş; birbirine çok muhteşem bir uyum sağladı. Futbolcunun oynadığı takıma uyumu çok önemli."
Etiketler Beşiktaş, Futbol
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN