Bu aşk bitmez

Bu aşk bitmez
Pazar 15.05.2016

Fikret Orman, kulübe aşkla hizmet ettiklerini söyledi. Kartal’ın başkanı “Allah bize şampiyonluk kupasını nasip etsin” dedi

Beşiktaş'ta dün İdari ve Mali Genel Kurul da vardı. Başkan Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübe büyük bir aşkla ve sevdayla hizmet ettiklerini kaydetti. Orman "Camianın desteğini hep arkamızda hissettik. Beşiktaş'a olan hizmetimiz hiç bitmeyecek. Allah bizi mahcup etmesin. Şampiyonluk kupasını nasip etsin" dedi. Orman, yeni statlarının büyük Beşiktaş hayaliyle gerçekleştiğini ifade etti. Kartal'ın başkanı "Beşiktaş rakiplerin 3'te 1'i kadar gelir elde eden bir kulüp değil, onlardan fazla gelir elde eden bir kulüp olmuştur" diye konuştu.

'Şımarmadan devam'
Fikret Orman, önümüzdeki sezon bütçelerinin 600 milyon TL olduğunu söylerken önlerindeki 3 dönemde borcu 100 milyon doların altına indireceklerini kaydetti. Orman bunun için şımarmadan yollarına devam edeceklerini söyledi. Orman "Türkiye'nin en muhteşem stadını yaptık. Bu stadı şampiyon olmak için yaptık. Bana 'Stadı geç açalım, kötü sonuçlar olabilir, lekelemeyelim' dediler. Beşiktaş yönetimi, taraftarından korkar mı? Hep beraber o kupayı kaldıralım diye açtık" dedi.

BAŞKANDAN iNCiLER
Bakırköy'de Olimpiyat Köyü olarak bilinen tesisi devraldık.

Geldiğimizde 445 dava vardı. Bunların hepsi kapandı. Atınç Nukan ve Fernandes için dava açtık.

Kartal Yuvası'nı çok geliştirdik. Daha da ilerleyeceğiz.

BJK TV ve kulübün iletişim kanallarını yeniden düzenleyeceğiz.

Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Bunun için gerekli transferleri gerçekleştireceğiz.

Bugüne kadar kalbini kırdığım kim varsa özür diliyorum.

YÖNETiM KURULU ADAY LİSTESİ

BAŞKAN
FİKRET ORMAN

ASİL ÜYELER
AHMET NUR ÇEBİ
UMUT GÜNER
DENİZ ATALAY
METİN ALBAYRAK
AHMET ÜRKMEZGİL
ERDAL TORUNOĞULLARI
EMRE BERK HACIGÜZELLER
HÜSEYİN MİCAN
AHMET CİHAT KUMUŞOĞLU
HAKAN KALKAVAN

YEDEK ÜYELER
HAKAN ÖZKÖSE
ERDAL KARACAN
ŞAFAK MAHMUT YAZICIOĞLU
CANDAŞ TOLGA IŞIK
EMRE KOCADAĞ

3. Orman dönemi
Beşiktaş bugün sandığa gidiyor. Saat 10.00'da Akaretler'deki kulüp binasındaki seçime mevcut başkan Fikret Orman tek aday olarak giriyor. Oylama 17.00'ye kadar sürecek. Seçimde aidatını yatıran 15 bin 600 üye oy kullanabilecek.

Borç 1 milyar 328 milyon TL
Beşiktaş Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel kulübün borcunu açıkladı. Tuncel konsolide borcun 1 milyar 328 milyon 108 TL olduğunu bildirdi. Tuncel 2015'te futbolcu satış gelirinden 56 milyon euro kazandıklarını söyledi.
Etiketler Beşiktaş, Türkiye
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN