Arena çıldırdı

Arena çıldırdı
Pazartesi 16.05.2016

İşte taraftar... İşte şampiyon... Beşiktaş taraftarı erken saatlerde tıklım tıklım doldurduğu statta müthiş bir görsel şölen sundu. Siyah-beyazlılar 600 metrekarelik “Şampiyon Kartal yazdıracağız” bayrağı açtı, 90 dakika tribünde şov yaptı

Siyah-beyazlılar uzun süredir hasretle bekledikleri şampiyonluğa kavuştu. Beşiktaş taraftarı bir gece önceden semte giderek eğlenmeye başladı. Sabahın erken saatinde gelenlerle birlikte onbinlerce siyah-beyazlı şampiyonluk kutlamalarının ateşini yaktı. Köyiçi her zaman olduğu gibi Beşiktaşlıların buluşma noktası olurken coşku maç saati yaklaştıkça doruğa çıktı. Karşılaşmaya kombine ve bileti olan 41 bin 903 şanslı Beşiktaşlı, Vodafone Arena Stadı'nda yerlerini alırken büyük coşku maçın başlamasına dakikalar kala inanılmaz bir hal aldı. Kapalı Tribünde tam 600 metrekarelik dev bir bayrak açıldı.

Bayrağın üzerinde "Şampiyon Kartal yazdıracağız" ifadeleri vardı. Diğer tribünlerdeki seyirciler bu pankartın açılışını coşkuyla alkışladı. 90 dakika susmayan siyah-beyazlı taraftarlar art arda gelen gollerle görsel şovlara da başladı.

Telefonlarının ışıklarını yakan siyah-beyazlılar unutulmaz Liverpool karşılaşmasındaki şovu dakikalarca yapıp, coşkuyu ikiye katladı. Cüneyt Çakır'ın son düdüğü çalmasıyla birlikte şampiyonluğunu 'resmen' ilan eden Kara Kartal zaferini sabahın erken saatlerine kadar doyasıyla kutladı.

Beşiktaş'ın bu sezon evindeki son maçında Vodafone Arena Stadı tıklım tıklım doldu. Siyah-beyazlı taraftarlar erken saatlerden itibaren doldurdukları statta gün boyu büyük coşku yaşadı. Karşılaşma öncesi oyuncuları tek tek tribünlere çağıran taraftarlar, şampiyonlukla birlikte kendinden geçti. Vodafone Arena'daki 41 bin 903 taraftar şampiyonluğu doyasıya kutladı.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN