Taraftarımız çok büyükmüş

Taraftarımız çok büyükmüş
Pazartesi 16.05.2016

“Beşiktaş taraftarının bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum Bazı maçlarda gol yediğimizde öyle bir bakıyorlardı ki içim cız ediyordu”

Osmanlıspor karşısında 90 dakika boyunca kenarda büyük bir heyecan yaşayan, atılan her golde adeta havalara uçan Şampiyon Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, kariyerinde ilk şampiyonluğuna ulaştı. Maç biter bitmez birlikte sahaya koşan ve oyuncuları tarafından omuzlara alınan tecrübeli teknik adam, sonuna kadar hak ettikleri bir zafer yaşadıklarını söyledi. Şampiyonluğu da hak ettiklerinin altını çizip oyuncularını kutlayan usta çalıştırıcı, siyah-beyazlı taraftarlara da methiyeler dizdi. "Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray... Bunlar büyük camialar ama ben Beşiktaş taraftarının bu kadar büyük olduğunun bilmiyordum. Çok şaşırdım muhteşem bir taraftarmış. Gol yediğimiz bazı maçlarda öyle bir bakışları oluyordu ki bazen içim cız ediyordu" diyen Güneş, "Herkesin hikayesi farklı. Bu yılın hak edeni de Beşiktaş. Umudumu hiç kaybetmedim. Fenerbahçe de başarısız değil. Onlar da iyiydi ama onların iyi olması bizim daha iyi olduğumuzu gölgelemez. Biz daha iyiydik. İnşallah bu şampiyonluk bize güzel günler getirir. Bu kulüpte görev yapan herkesin alnından öpüyorum" ifadesini kullandı.

Yönetim olağanüstü çalıştı
Sezon boyunca hiç umudunu kaybetmediğini ve her zaman şampiyon olacaklarına inandığını belirten Şenol Güneş, "Fotoğrafçılara çok çekmeyin seneye yine çekersiniz dedim. Çünkü önemli olan başarıyı tekrar etmek. Tesisler, takım, altyapı. Bu kulüp çok büyük bir gelişim gösterdi. Bilic dönemi olsun, Samet Aybaba dönemi olsun... Yönetimimiz olağanüstü çalıştı. Herkesi tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN