Çifte bayram

Çifte bayram
Salı 17.05.2016

Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Vodafone Arena’da taraftarının önünde kaldırıyor Şampiyonluk kutlamasının biletleri 60-325 TL arasında değişen fiyatlarla satışta

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş, şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da, taraftarlarının önünde kaldıracak. 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena'da yapılacak şampiyonluk kutlamalarının biletleri dün saat 14.00'ten itibaren www.passo.com.tr adresinden satışa çıktı. Vodafone Arena'dan kombine satın alan taraftalar ve son üç maça üçlü bilet satın alan taraftarlar, bugün saat 14.00'e kadar şampiyonluk kutlaması biletlerini öncelikli olarak satın alma hakkına sahipler.

Görkemli kutlamalar
Vodafone Arena'da düzenlenecek şampiyonluk kutlamasının biletleri, bugün saat 14.30 itibariyle genel satışa sunulacak. Fiyatlar 60 TL ile 180 TL arasında. Batı VIP ve 1903 VIP tribün biletleri ise 325 TL'den satışa çıktı. Kutlama için 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın olduğu günü seçen Beşiktaş oldukça görkemli bir kutlama programı hazırlıyor. Teknoloji anlamında da izleyen herkesin aklında kalacak görsel şovlar planlayan Beşiktaş, çeşitli sanatçıların vereceği konserler, havai fişek ve lazer gösterilerinin yanı sıra sürpriz gösterilerle şampiyonluğu kutlayacak.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN