Gomez'in kalmasını isteriz

Gomez'in kalmasını isteriz
Salı 17.05.2016

LİG TV'de Maraton programına konuk olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mario Gomez'in takımda kalmasını istediklerini ifade etti.

Orman, konuyla ilgili olarak, "Mario çok düzgün bir arkadaş. Beşiktaş'a da iyi adapte oldu. Ama ona da bu golü attıran bir ekip var. Gökten bir top gelmiyor. Ekip işi bu. O da çok düzgün karakterli bir oyuncu. Tüm arkadaşları onu çok seviyor. Bir dünya yıldızı. Dünya Kupası, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış bir oyuncu. Kendini yukarıda gören biri olsa hemen iteriz zaten. Beşiktaş'ta kalmasını istiyoruz ama Beşiktaş amaç olacak bir kurumdur, araç olacak değil. Mario'nun Beşiktaş'ta kalmasını istiyorum ama onun da istemesi lazım. Başka teklifler gelir de ona göre hareket edecekse biz orada olmayız. Kullanılacak bir kurum değiliz. Ciddi ve temiz bir kulübüz. İsteriz ki kalsın. Türkiye'nin en önemli santrforu bizde o da Cenk. Sol ayak, sağ ayak, kafa... Beşiktaş büyük bir kurumdur. Olmazsa ölürüz diye bir şey yok" diye konuştu.

Orman, M.United'lı Falcao'nun fotoğrafını sosyal medyadan beğenmesiyle ilgili soruya, "Falcao'nun fotoğrafını bilerek beğenmedim. Bakarken tıkladım" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN