Kelimeler yetmez

Kelimeler yetmez
Salı 17.05.2016

TRT Spor’da canlı yayınına katılan kaptan Tolga, Olcay ve Oğuzhan şampiyonluk öyküsünü anlattı

TOLGA ZENGİN: Uyuyup uyanma şansım olmadığı için şampiyonluk hakkında pek bir şey hissedemedim. BEN üzüntülerimi ve sevinçlerimi çok büyüterek yaşamam. Hak ettiğimiz şampiyonluğu kazandık. Ama daha çok şampiyonluklar yaşayacaklar genç kardeşlerim. Ben en kötü günümde bile kafamı önüme eğmedim. Kaptanım, sen düşersen, takım da düşer. Üzgün olsam da o görüntüyü vermedim. Necip Uysal'ın da hakkını vermek lazım. Her yerde oynadı. Çok iyi performans sergiledi.

OĞUZHAN ÖZYAKUP: Şampiyonluk eğlencesi sonrası sabah 5'te yatıp 9'da kalktım. Bir daha uyuyamadım. Sabah uyanınca dedim ki "Şampiyon olduk" o anda aklıma geldi. Sezon başında Lazio teklif yapmıştı. Başkan beni çağırdı ve "Oğlum bu sezon şampiyon olacağız, sonra bakarız" dedi. Şampiyon olduk, şimdi bakacağız. G.Saray ve F.Bahçe'de oynayanlar da bizim takımdaki kardeşliği görüyor. Başkanın belki aldığı teklifler vardır, ama benim bildiğim bir şey yok. Ben burada çok mutluyum. Bilic takımı defansif çıkarmayı severdi, Şenol hoca sürekli pas yapan orta saha ister. Bu bana inanılmaz katkı sağladı.

OLCAY ŞAHAN: Dört 4 yıldır Beşiktaş'tayım, bu sezon ilk kez yedek oturdum. Alışık değilim. Şenol hocayı takımın başına getirmek başkanımızın doğru zamanda doğru hamlesi oldu. Şenol Hoca'nın belli bir hücum düşüncesi var zaten. Trabzon'da, Bursa'da gördük. En iyi hücum takımına geldi. Doğru zaman, doğru takım ve doğru hoca. Başarının sırrı bu. Şenol Hoca'yı kutlamada havaya atacaktık. Eğer tüm takım orada olsaydı o an, 10 metre havaya atardık. Az kişi vardı.

Etiketler Beşiktaş, Lazio, Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN