Jelena Tosic Arena'yı coşturacak

Jelena Tosic Arena'yı coşturacak
Çarşamba 18.05.2016 00:00

2015-16 Spor Toto Süper Ligi Hasan Doğan Sezon Şampiyonu Beşiktaş, kupasını 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena'da düzenlenecek muhteşem kutlamayla alacak...

19 Mayıs Perşembe günü öğleden sonra Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesis'leri'nden yola çıkacak olan siyah-beyazlılar, Anadolu Yakası'ndan tekne ile Boğaz'ı geçecek. 16.00 sıralarında Kandilli - Vaniköy civarında tekne sahibi taraftarların, futbolcu kafilesine Beşiktaş'a kadar eşlik etmesiyle Boğaz'da yaşanacak muhteşem anları, siyah-beyazlı kafilenin Beşiktaş'ta üstü açık otobüse binerek Vodafone Arena'ya doğru hareket etmesi izleyecek.

Beşiktaş'ın 19.00 sıralarında Vodafone Arena'ya ulaşmasını takiben muhteşem bir şölen yaşanacak.

Amatör Şubelerin geçişi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yapılacak anmaların ardından, Beko bandosu Gençlik Marşını çalacak.

Gökhan Tepe, Feridun Düzağaç, Emre Kaya, Simge, Ali Altay, Jelena Tosic ve Birol Can'ın performansları ile Vodafone Arena'da müzik ziyafeti yaşanacak.

Saat 21.00 sıralarına gelindiğinde ise sahanın içinde muhteşem bir ses, ışık, video şovu taraftarı bekliyor olacak. Sahanın tamamını kapsayacak olan dijital şov büyük sürprizlerle dolu olacak. Futbolcuların ve teknik ekibin sahaya çağırılması sırasında ise taraftarı yine büyük bir sürpriz bekliyor olacak.

Kupa töreninin ardından Vodafone Arena'daki muhteşem kutlama takımımızın tribünleri dolaşarak şampiyonluk turu atması ile noktalanacak.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN