3. yıldızı seneye takarız

3. yıldızı seneye takarız
Perşembe 19.05.2016

Top cambazı Quaresma, Fotomaç’a özel açıklamalar yaptı “Beşiktaş sevgisini ve sıcaklığını unutamadığım için buraya döndüm. Başkanımıza şampiyonluk gelecek emin olun demiştim. Seneye de şampiyon olup 3. yıldızı takacağız”

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma, şampiyonluğu ve gelecek sezonki hedeflerini FOTOMAÇ'a anlattı. "İstanbul'a, Beşiktaş'a dönmek istedim ve döndüm. Çünkü Beşiktaş taraftarını, bu şehri, sevgiyi, sıcaklığı unutamadım. Kendimi boşlukta hissettim. Bir şeyler eksik kaldı" diyerek söze başlayan Q17, "Bu nedenle Beşiktaş'a dönmek ve şampiyonluklar yaşamak istedim ve bunu başardım. Sezon başında başkan Fikret Orman sordu ona da söyledim "Sorun olmayacak, başarı ve şampiyonluklar olacak. Emin olun dedim" ifadesini kullandı. Sezon başından beri şampiyonluğu hak ettiklerinin de altını çizen top cambazı, "Seneye de şampiyon olur. 15'inci şampiyonlukla 3. yıldızı da takarız" diyerek iddialı konuştu ve şöyle devam etti:

BEŞİKTAŞ HER KUPAYA TALİPTİR
"Beşiktaş var olduğu sürece bütün oynadığı kupalara talip olan büyük bir kulüp olacak. Hiçbir zaman değişmez bu. Ben de bu formayı giydiğim sürece ekstra işler yapmayı sürdürüp, ne kadar istediğimi göstermeye devam edeceğim. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde iyi oyunculara ihtiyaç var. Gomez umarım kalır. Töre ve Sosa da öyle. Ve bizde iyi bir teknik adam var. Azalmalarını istemeyiz. Şampiyonlar Ligi'nde kime karşı oynayacağımız da hiç fark etmez."

FATİH DOĞAN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN