Kutlama zamanı

Kutlama zamanı
Perşembe 19.05.2016

2015-16 sezonunu zirvede tamamlayan Beşiktaş, bugün muhteşem taraftarıyla birlikte Vodafone Arena Stadı’nda şampiyonluk kupasını alıyor. Anadolu yakasından özel tekne ile Boğaz’ı geçecek Kartallar, Beşiktaş’ta üstü açık otobüse binerek stada doğru gidecek ve Arena’da büyük şov başlayacak.

Beşiktaş'ta şölen günü.. 2015-16 Spor Toto Süper Ligi Hasan Doğan Sezon Şampiyonu Beşiktaş, kupasını bugün Vodafone Arena'da düzenlenecek muhteşem kutlamayla alacak... Taraftarları ile kupasına yeni yuvasında kavuşacak olan siyah-beyazlılar, bugün öğleden sonra Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri'nden yola çıkacak, Anadolu Yakası'ndan tekne ile Boğaz'ı geçecek. Saat 16.00 sıralarında Kandilli - Vaniköy civarında tekne sahibi Beşiktaşlıların, takıma Beşiktaş'a kadar eşlik etmesiyle Boğaz'da yaşanacak muhteşem anları, siyah-beyazlı kafilenin saat 17.00'de Beşiktaş'ta üstü açık otobüse binerek Vodafone Arena'ya doğru hareket etmesi izleyecek.

ARENA'DA MUHTEŞEM DİJİTAL GÖRSEL ŞÖLEN
Beşiktaş kafilesi saat 19.00'da Vodafone Arena'ya ulaşacak. Amatör Şubelere bağlı sporcuların geçişi, 19 Mayıs dolayısıyla yapılacak kutlamaların ardından; Gökhan Tepe, Feridun Düzağaç, Emre Kaya, Simge, Ali Altay, Jelena Tosic ve Birol Can'ın performansları ile Arena'da müzik ziyafeti yaşanacak. Saat 21.00'de ise sahanın tamamını kapsayacak olan muhteşem dijital bir ses, ışık, video şovu başlayacak. Futbolcular ve teknik ekibin sahaya çağırılması sırasında ise taraftarı yine büyük bir sürpriz bekliyor olacak. Kupa töreninin ardından Vodafone Arena'daki muhteşem kutlama futbol takımının tribünleri dolaşarak şampiyonluk turu atması ile noktalanacak.

İLK KUTLAMA KONYA'DA YAPILDI
Beşiktaş kafilesi, ilk kutlamasını dün maç için gittiği Konya'da yaptı. Siyah-beyazlı kafile havalimanında bir grup taraftarımız tarafından tezahüratlarla ve çiçeklerle karşılandı. Kafile daha sonra konaklayacağı Dedeman Oteli'ne geçti. Burada da otel yönetiminin hazırladığı şampiyonluk kutlaması pasta kesilerek, konfetiler eşliğinde yapıldı. Pastayı teknik direktör Şenol Güneş kesti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN