Büyük taaruz

Büyük taaruz
Pazar 22.05.2016

Beşiktaş yönetimi, defansı güçlendirmek için düğmeye bastı

1- Kara Kartal stoper mevkiine Liverpool'dan Martin Skrtel ve Milan'dan Cristian Zapata ile prensip anlaşması yaptı
SEZON şampiyonlukla tamamlayan Beşiktaş, transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Teknik Direktör Şenol Güneş'in istekleri doğrultusunda 2 stoper, sağ bek, sol bek ve santrfor olmak üzere en az 5 transfer yapacak olan yönetim scout ekibinin belirlediği isimlerle temasa geçmeye sezon bitmeden başlamıştı. Yönetici Erdal Torunoğulları, bu doğrultuda Liverpool'dan 31 yaşındaki Slovak yıldız Martin Skrtel, Milan'dan 29 yaşındaki Kolombiyalı oyuncu Cristian Zapata ile prensip anlaşmasına vardı.


2-Başkan Orman'ın bizzat istediği Gökhan Gönül ve Bursa'dan Serdar Aziz için kulüp görüşmeleri bekleniyor.
YURT içinden çok fazla transfer alternatifi belirlemeyen yönetimin hedefinde hâlâ Gökhan Gönül ve Serdar Aziz bulunuyor. Başkan Orman'ın bizzat istediğini açıkladığı Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe ile yapacağını açıkladığı görüşmenin zamanını ve sonucunu bekleyen yönetim; Şenol Güneş'in bir numaralı stoper adayı olan Serdar Aziz için Bursaspor'un kapısını çalacak ve Milli oyuncuyu takıma kazandırmaya çalışacak. Yurt içindeki bu transferlerle Ahmet Nur Çebi bizzat ilgilenecek.


3-Yöneticiler, Danimarka'nın Nordsjaelland takımında forma giyen Emre Mor için de girişimlerini hızlandırdı.
SİYAH-beyazlılar Danimarka'nın Nordsjaelland takımında oynayan Türk oyuncu Emre Mor için de sıkı bir pres yapıyor. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olmasını büyük bir fırsat olarak gören 18 yaşındaki genç oyuncunun siyah-beyazlı takımı çok istediği ve menajerine 'bu transferi bitir' diye talimat verdiği öğrenildi. Yönetici Erdal Torunoğulları'nın önümüzdeki günlerde Danimarka'ya giderek oyuncunu kulübü ile görüşme yapması ve bu transferi sonuçlandırması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN