Yol haritası çiziliyor

Yol haritası çiziliyor
Pazartesi 23.05.2016

Başkan Orman ve Şenol Güneş gelecek sezonların planlamasına şimdiden başladı. Avrupa’da izlenecek yol haritası detaylı bir şekilde masaya yatırıldı

Şampiyon Beşiktaş'ın '1 numaraları' Fikret Orman ile Şenol Güneş, Kartal'ın Avrupa hedeflerini şimdiden masaya yatırdı. Tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş'le şampiyonluk sonrası kafa kafaya veren Başkan Orman ilk yıl gruplardan çıkmanın veya 3. olarak Avurpa Ligi'nden yola devam etmenin başarı olacağını anlattı. Başkan Orman başarılı teknik adamdan ikinci yılda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final, Avrupa Ligi'nde ise yarı finali çıta olarak belirlemesini istedi. Fikret Orman, üçüncü yılda ise Şampiyonlar Ligi'nde bir yarı finalin veya Avrupa Ligi'nde oynanacak bir finalin kendisi için 'hedef' olduğunu söyledi. Güneş de ayakları sağlam basan bir plan doğrultusurda hedeflere ulaşılabileceğini aktardı.

2 yıl daha kal hocam
Başkan Orman'ın Güneş'le görüşmesinin başında sürpriz bir hamle yaptığı ortaya çıktı. Orman'ın gelecek sene sözleşmesi bitecek Şenol Güneş'le başkanlık süresinin bitimine kadar çalışma arzusunda olduğunu aktardığı ve tecrübeli hocaya 2 yıllık daha sözleşme önerdiği dile getirildi.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN