Eminim, son kararım gitmiyorum!

Eminim, son kararım gitmiyorum!
Salı 24.05.2016

Alman panzeri, yeni sezonda da Beşiktaş forması giymek istediğini söyledi Yönetimin Gomez’e 3 yıllık 15 milyon euro’luk teklif hazırladığı öğrenildi

Beşiktaş'ta sezonun şampiyon tamamlanmasında büyük pay sahibi olan gol kralı Mario Gomez'in takımda kalıp kalmayacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyordu. Alman yıldız, son dönemlerde yaptığı açıklamalarda da olumlu sinyaller vermişti. Mario Gomez'in Beşiktaş yönetimiyle yaptığı görüşmede verdiği karar ise siyah-beyazlı taraftarları mutlu edecek. Gomez'in, kulüp yönetimine yeni sezonda da Beşiktaş'ta kalmak istediğini söylediği öğrenildi. Alman forvetin ilerleyen günlerde bonservisini elinde bulunduran Fiorentina kulübü ile bir görüşme gerçekleştireceği ve kolaylık sağlanmasını isteyeceği belirtildi. BU arada Beşiktaş yönetimi de, Alman oyuncuya ödeyeceği parayı belirledi. Siyah-beyazlıların, Gomez'e 3 yıl için yıllık 3.5 milyon euro'dan 10.5 milyon euro'luk bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca maç başılar, şampiyonluk primleri, Şampiyonlar Ligi primleri ve gol primleri ile Alman oyuncunun maaşının 5 milyon euro'ya kadar çıkacağı belirtildi.

Bonservisiyle alınacak
Bu teklifin kabul edilmesinin ardından yönetici Erdal Torunoğulları'nın bir kez daha Fiorentinalı yöneticilerle masaya oturacağı ve İtalyanları 3 milyon euro civarında bir bonservis bedeline ikna edebileceğini başkan Fikret Orman'la paylaştığı öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN