Ya Skertel ya Glik

Ya Skertel ya Glik
Salı 24.05.2016

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’ye Slovak stoper Martin Skrtel için 4 farklı menajerden teklif geldi. Torino’da forma giyen 28 yaşındaki Kamil Glik’le anlaşan yönetim, İtalyan kulübünü iknaya çalışıyor.

STOPER arayışını sürdüren Beşiktaş yönetimin, listesindeki isimlerden biri olan 31 yaşındaki Martin Skrtel'in durumu kafa karıştırdı. Liverpool, iki yıl daha sözleşmesi olan Skrtel'i satışa çıkarırken, 5 milyon euro'luk bir bedel belirledi. Ancak Slovak defans oyuncusu için dört farklı menajer, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin kapısını çaldı. Menajerlerden birisi Skrtel için 2.5 milyon euro garanti para isterken bir başkası ise Slovak oyuncuyu 1.5 milyon euro'ya Beşiktaş'a getirebileceğini söyledi. Ahmet Çebi, konuyu Başkan Fikret Orman'la paylaşma kararı aldı.

GLİK İLE ANLAŞMA SAĞLANDI
Sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları aralıksız sürüyor. Özellikle savunma bölgesinde zaaflar yaşadığı belirtilen siyah-beyazlılarda gözler stoper transferine çevrildi. Beşiktaş'ın stoper transferindeki en önemli adaylarından birinin de 28 yaşındaki Polonyalı oyuncu Kamil Glik olduğu öğrenildi. İtalyan ekibi Torino'da forma giyen Glik ile her konuda anlaşan Beşiktaş yönetimi, futbolcunun kulübü ile oyuncunun bonservisi konusunda pazarlıklarını sürdürüyor. Torino, 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan Kamil için 10 milyon euro civarında bonservis istiyor.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN