Temmuz'da gelin

Temmuz'da gelin
Perşembe 26.05.2016

Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Beşiktaş yönetimi, Serdar Aziz için görüşmek istediğini söyledi. Biz de ‘Euro-2016 sonrası olur’ yanıtını verdik” dedi

Beşiktaş'ın transfer listesinin ilk sırasında yer alan isimlerden Serdar Aziz'den siyah-beyazlılara olumlu yanıt gelirken, Bursaspor Başkanı da Serdar için Beşiktaşlı yöneticilerle görüşeceklerini açıkladı. Teknik direktör Şenol Güneş'in de ısrarla alınmasını istediği milli futbolcu için yeşilbeyazlılar 7 milyon euro nakit para talep ederken; Beşiktaş'ın yaptığı Pedro Franco + 2 milyon euro'luk teklif kabul edilmemişti. Yakın çevresine "Teklifler geliyor, doğru. Tercihim Beşiktaş'tan yana" ifadesini kullanan Serdar Aziz için Bursaspor Başkanı Ali Ay, dün haber1903'e konuştu. Beşiktaş'ın Serdar Aziz için kendileri ile görüşme talep ettiğini açıklayan Ali Ay, "Serdar'ın menajeriyle görüştük. Şu anda Beşiktaş ile yüz yüze bir görüşme olmadı, sanırım EURO 2016 sonrasına bırakılacak. Başka yerlerden de teklifler gelebilir" ifadesini kullandı.

Son aday Manoel Messias
Beşiktaş'ın stoper listesine dün yeni bir isim daha eklendi. Siyah-beyazlıların F.Bahçe'nin eski oyuncusu Deivid'in çalıştırdığı Cruzeiro'nun 26 yaşındaki stoperi Manoel Messias için girişimde bulunduğu öğrenildi. Haklarının yüzde 50'sinin Atletico PR'de olan ve son iki aydır sakatlığı yüzünden forma giyemeyen Manoel Messias Silva Carvalho için görüşmelerin 5 milyon euro üzerinden başladığı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN