Bekle bizi Devler Ligi

Bekle bizi Devler Ligi
Cuma 27.05.2016

“Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi için ciddi planları var. Sadece katılmayı değil, yarışmayı düşünüyorlar. Güçlü bir kadromuz var, Devler Ligi için de yeterli” “Ben her zaman en iyisini elde etmek istiyorum. Beşiktaş’ta kalıcı olabilirim. Türkiye’de olağanüstü bir sezon yaşadım ve geldiğime hiç pişman olmadım”

Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıkları için Almanya Milli Takımı kampında bulunan Mario Gomez, Frankfurter Allgemeine gazetesine verdiği röportajda Türkiye'de olağanüstü bir sezon geçirdiğini söylerken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisini her zamankinden daha büyük ve olgun hissettiğini belirten Gomez, "Fiziki açıdan neredeyse en üst seviyede olduğunu söyleyebilirim. Bu sezon fiziksel bakımdan güçlü olmanın önemini bir kez daha anladım. Beşiktaş'ta yaptığımız antrenmanlar bu duruma gelmemde etki oldu. Beşiktaş ile kiralık olarak bir sözleşme imzaladım ama takımda kalmam için kulübün hamle yapma seçeneği var. Ben her zaman en iyisini elde etmek istiyorum. Beşiktaş'ta kalıcı olabilirim" ifadesini kullandı.

En doğru kararı verdim
Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi için ciddi planları olduğunun altını çizen Alman panzeri, "Oraya sadece katılmayı değil, yarışmayı düşünüyorlar. Zaten güçlü bir kadromuz var. Şampiyonlar Ligi için de yeterli. Öyle olmasa F.Bahçe ve G.Saray gibi takımların önünde şampiyonluğu kazanamazdık" şeklinde konuştu. Bayern Münih'ten kariyerinin ardından Fiorentina'da 2 kötü yıl geçirdiğini söyleyen Alman golcü şöyle devam etti: Fiorentina'ya meydan okuma düşüncesiyle gittim ama daha sonra işler kötüye gitmeye başladı. Geriye dönüp baktığımda Floransa'ya giderek kötü bir karar verdiğimi düşünüyorum. Geçen sezon ise Türkiye'ye giderek olağanüstü bir sezon yaşadım ve hiç pişman olmadım. Şimdiye kadar Beşiktaş'taki kariyerimden oldukça memnunum.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN