Rotası Beşiktaş

Rotası Beşiktaş
Cuma 27.05.2016

Siyah-beyazlıların eski hocası Slaven Bilic, Gökhan Töre başta olmak üzere Oğuzhan ve Atiba’nın transferleri hakkında görüşmek için İstanbul’a geliyor

Beşiktaş'ın eski teknik patronu, geçen sezon da West Ham United'da görev yapan Slaven Bilic, transfer görüşmeleri yapmak için Türkiye'ye geliyor. Bilic'in; siyahbeyazlı yöneticilerle Gökhan Töre başta olmak üzere Oğuzhan Özyakup ve Atiba Hutchinson'la ilgili görüşmelerde bulunacağı öğrenildi. Beşiktaş ile ikili ilişkileri iyi olan Bilic, transfer konusunda West Ham yönetimini arka planda tutup Beşiktaş'ı kendisi ikna etmeye çalışacak.

Değerini bulursa gidebilir
Slaven Bilic, listesinde bulunan üç oyuncuyla ilgili görüşmeye gelse de, ilk hedefinde ise özel olarak ilgilendiği Gökhan Töre var. Siyah- beyazlılarla Gökhan Töre için 18 milyon euro'luk bonservis bedeli karşılığında prensip anlaşmasına varan İngiliz ekibi West Ham'ın, Bilic aracılığıyla bu rakamda indirime gidilmesini talep edeceği ifade edildi. Bilic'in Töre ile yaptığı ilk görüşmelerde olumlu yanıt aldığı öğrenildi. Değeri bulunursa, Gökhan Töre'nin satılmasına olumlu bakan Şenol Güneş, Atiba ve Oğuzhan Özyakup'un ise takımdan ayrılmasına soğuk baktığı öğrenildi.

Orta saha bozulmasın
Şenol Güneş, önümüzdeki yıl için orta saha iskeletinin bozulmamasınını tercih ediyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN