Martinez atağı

Martinez atağı
Pazar 29.05.2016

29 yaşındaki golcü Jackson Martinez, Şubat’ta Atletico Madrid’den 42 milyon euro bonservis bedeliyle Çin’in Guangzhou Evergrande takımına transfer oldu Kolombiyalı forvet ve menajeri ile Milano’da buluşan Erdal Torunoğulları’nın golcü oyuncuyu ikna edebilirse, Çin ekibine kiralama teklifi sunacağı öğrenildi

Çin kulüpleri son yıllarda futbol piyasasını alt-üst edecek rakamlar ödeyerek önemli transferlere imza atarken, Beşiktaş ise Çin'den sürpriz bir transfer yapma hazırlığında. Şubat ayında 42 milyon euro karşılığında Çin'in Guangzhou Evergrande takımına giden Jackson Martinez, hocası Scolari ile tartışınca kadro dışı kaldı. En son 24 Nisan'da Guangzhou forması giyen ve o günden bu yana bir daha ortalarda görünmeyen Kolombiyalı futbolcu Milano'da ortaya çıktı. Eski takımı Atletico Madrid'in Real Madrid ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için İtalya'ya gittiği burada menajeri Pompeo ile birlikte yönetici Erdal Torunoğulları ile görüşeceği bildirildi.

Zapata için gitti
Dün akşam oynanan Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için Milano'ya giden Erdal Torunoğulları, daha önce anlaşmaya vardığı Milanlı Cristian Zapata ile bir araya geldi. Bu görüşmede Zapata'nın menajerinin Martinez'in durumundan bahsetmesi üzerine Torunoğulları'nın bu görüşmeyi ayarladığı da bildirildi. Bir aydır formasından uzak olan ve Avrupa'ya dönmek isteyen Martinez'in nabzını yoklayacak Torunoğulları'nın, Kolombiyalı oyuncudan olumlu bir izlenim alması durumunda Çin ekibine kiralama teklifi sunabileceği bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN