Başkan’ın gözyaşları

Başkan’ın gözyaşları
Salı 31.05.2016

Türkiye’yi gezerek şampiyonluk kutlamalarına katılan Başkan Fikret Orman, engelli çocukların ruh hallerini içeren bir şiiri dinlerken gözyaşlarını tutamadı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sezon bittiğinden bu yana Türkiye'nin birçok ilindeki şampiyonluk kutlamalarına katılmaya devam ediyor. Dün sabah ilk olarak Balıkesir'in Bandırma ilçesinde taraftar derneğinin kahvaltısına katılan Başkan Orman, burada yaptığı açıklamada, "Güzel transferler yapacağız. Transfer sezonu başladı ama biz açıklamaya 15 gün sonra başlarız. Bizim zaten çok fazla transfere ihtiyacımız yok" dedi. Orman, bir gazetecinin "Bandırmaspor'a futbolcu verir misiniz?" şeklindeki sorusuna Orman, "Şartlar iyi olursa neden olmasın" cevabını verdi.

Plakası bile 1903
Ardından Bursa'nın Orhaneli ilçesinde bir okuldaki özel sınıfın açılışını yapan Orman, burada da duygusal anlar yaşadı. Törende bir öğrencinin annesi olan Güllü Külahlı, engelli çocukların ruh hallerini içeren kendi yazdığı bir şiiri seslendirdi. Şiir okunduğu sırada Başkan Fikret Orman ve yönetici Hakan Özköse gözyaşlarına hakim olamadığı dikkat çekti. Bu arada açılıştan sonra Orhaneli Belediyesine ait plakası 1903 ile biten resmi aracı ilçe merkezine kadar kullanan Başkan Orman, bir ara ateşin başına geçip kendi gözlemesini pişirdi.

HAYIRSIZ KONULARI KONUŞMAK İSTEMEM
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kendisine yöneltilen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Ligde şampiyon takımı da düşen takımı da hakemler belirliyor" açıklamasının anımsatılması üzerine, "Buraya hayırlı güzel bir iş için geldik böyle hayırsız konuları konuşmak istemiyorum" değerlendirmesinde bulundu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN