Web Sürümüne Geç

Son söz Guardiola’da

Son söz Guardiola’da
Perşembe 01.07.2016

Beşiktaş yönetiminin, Manchester City’den kiralık isteği sol bek Kolarov için son kararı İngiliz temsilcisinin yeni menajeri Pep Guardiola verecek

Yeni sezon öncesi savunma hattını güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, stoper arayışlarının yanı sıra sol bek pozisyonuna da takviye yapmayı planlıyor. Siyah Beyazlılar'ın sol bekteki ilk tercihi ise Aleksandar Kolarov. Yönetim bir süre önce Sırp futbolcu için Manchester City'nin kapısını çalmıştı. İngiliz ekibi, 30 yaşındaki oyuncu için takımın yeni menajeri Pep Guardiola'nın raporuna göre hareket edeceklerini Siyah Beyazlılar'a bildirmişti. Bu konuda henüz net bir yanıt almayan Beşiktaş, Guardiola'nın onay vermesi durumunda City'e sunacağı teklifler üzerinde çalışmalar yapıyor.

Senelik 2 milyon euro
Öncelikle oyuncuyu bonservisi ile kadrosuna katmak isteyen yönetim, İngiliz ekibinin belirleyeceği rakama göre harekete geçecek. Bonservis bedelinin Beşiktaş'ın ödeyebileceği seviyelerde olmaması durumunda ise Sırp oyuncunun kiralanması gündeme gelecek. Manchester City ile anlaşılması durumunda Kolarov ile masaya oturacak olan Siyah Beyazlılar, Sırp futbolcuya yıllık 2 milyon euro ücret teklif etmeye hazırlanıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN