Web Sürümüne Geç

Hoşgeldin evlat

Hoşgeldin evlat
Cuma 02.07.2016

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada “evlat” ifadesine vurgu yapılırken “Gökhan Gönül’ün de artık ailemizin bir parçası olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz” denildi. Beşiktaş'ın resmi internet sitesinde Gökhan Gönül için, 'Türk futbolunun en iyi sağ beki' unvanını sonuna kadar hak eden ifadesi kullanıldı. 4 yıllık sözleşmeye imza atan Gökhan Gönül'e 6 milyon 850 bin euro ödenecek, oynadığı her maçta alacağı puan başına da 4 bin euro kazanacak

Ve Beşiktaş yönetimi, ezeli rakibi F.Bahçe'den ayrılan Gökhan Gönül'ü renklerine bağlamayı başardı. Siyah-beyazlıların uzun süren görüşmelerin ardından önceki akşam İstanbul'a getirttiği milli oyuncu ile 4 senelik anlaşma yapıldı. KAP'a bildirilen açıklamada Beşiktaş'ın Gökhan Gönül'e 4 yıl için 6 milyon 850 bin euro ödeyeceği, ayrıca bu süre içerisinde oynadığı her maçta alınan 1 puan için de 4 bin euro kazanacağı ifade edildi. Buna göre Gökhan Gönül'e ilk iki sezon 1 milyon 750'şer bin euro, 2018-19 sezonunda 1 milyon 700 bin euro, 2019-20 sezonunda ise 1 milyon 650 bin euro garanti para ödenecek.

AİLEMİZİN BİR PARÇASI
Bu arada Beşiktaş kulübünün resmi internet sitesinden Gökhan transferi için "Ailemize Hoşgeldin Gökhan Gönül" başlığı altında şu açıklama yapıldı: "Türk futbolunun en iyi sağ beki unvanını sonuna kadar hak eden, sahadaki özverili mücadelesi ile tüm spor otoritelerinin övgüsünü kazanan milli futbolcu Gökhan Gönül, artık bir Kartal... Maddi beklentilerin ötesinde, sporcularını 'evlat' bilen, hak ettikleri saygıyı gösteren, birlikte sevgi ve huzur dolu bir aile ortamı sunan büyük Beşiktaş camiası olarak Gökhan Gönül'ün de artık ailemizin bir parçası olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz.

İMZA KALPLERE ATILDI
İnanıyoruz ki Sevgili Gökhan; imzaların kağıtlara değil kalplere atıldığı, sahaya yetenekten önce karakterle çıkıldığı bu büyük camiada kariyerine çok daha başarılı bir şekilde devam ederek, Türk Futbolu'na hem Beşiktaş hem milli takım formalarıyla uzun yıllar daha hizmet edecek." Öte yandan Gökhan Gönül'ün imza tarihinin ise bayramdan önce veya bayram dönüşünde olacağı, önümüzdeki günlerde açıklanacak.

?FENER'DEN DAHA AZ PARAYA İMZALADI
Beşiktaş'a transfer olan milli futbolcu Gökhan Gönül, Fenerbahçe'den istediği ücretten daha az bir rakama siyah-beyazlılara imza attı. Fenerbahçe ile sözleşme uzatmayacağının açıklanmasından sonra adı sürekli Beşiktaş ile anılan deneyimli sağ bek Gökhan Gönül, siyah-beyazlılarla anlaştı. Beşiktaş ile 4 yıllık sözleşme imzalayan yıldız futbolcu, yıllık 1 milyon 750 bin euro + kazanılacak her puan için 4 bin euro kazanacak. Fenerbahçe ise Gökhan Gönül'e senelik 2.5 milyon euro + 20 bin euro da maç başına para teklif etmişti.

Alman forvet Gomez ile geçen sezon kiralık oynayan Marcelo; Gökhan Gönül'ün imza töreni fotoğraf ve videolarını internetten beğendi


LİDER GAZETE
Türkiye'nin en çok satan bir numaralı spor gazetesi FOTOMAÇ, farkını bir kez daha ortaya koydu. Transfer haberciliğinde de rakiplerine fark atan FOTOMAÇ, Beşiktaş'ın Gökhan Gönül ile görüşmesini ve transfer sürecini işte böyle adım adım vererek bir kez daha haklı çıkmanın gururunu yaşadı. Hep söylediğimiz gibi, transferler FOTOMAÇ'tan izlenir, önce her zaman FOTOMAÇ yazar.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN