Web Sürümüne Geç

  Gomez çıkmazı

  Gomez çıkmazı
  Pazartesi 05.07.2016

  İtalya maçında kas lifleri yırtılan Mario Gomez’in 6 hafta tedavi görecek olması Kara Kartal’ı şok etti. Yönetim Alman forvetle ilgili karar vermekte zorlanırken, Gomez twitter hesabına Beşiktaş formalı fotoğrafını koydu

  Geçen sezon Beşiktaş'ta gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayan Mario Gomez'in geleceği, belirsizliğini sürdürüyor. Euro 2016'daki İtalya maçında sakatlanan ve sağ bacağında kas lifi yırtılması tespit edilen Alman forvetin tedavisinin 6 hafta sürecek olması siyah-beyazlıları şok etti. Beşiktaş yönetimi Alman forvetle ilgili karar vermekte zorlanırken; her fırsatta Türkiye'de mutlu olduğunu ve Beşiktaş'ı çok sevdiğini dile getiren Gomez karar verme sürecinde Beşiktaş'a daha yakın olduğunu ilginç bir yolla ispatladı. Süper Lig'de sergilediği performansla taraftarların sevgilisi haline gelen Gomez, siyah-beyazlıları heyecanlandıracak bir durumun altına imza attı ve twitter hesabına tekrar Beşiktaş formasıyla olan fotoğrafını koydu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gomez'in geleceği hakkında "Gomez takdir ettiğimiz bir oyuncu. Kendisiyle bu hafta görüşmelere başlayacağız" demişti.

  Milan da listesine aldı
  Bu durumun ardından yönetimin, Gomez'in ilgili sağlık raporunu incelemeye aldıktan sonra son kararını vereceği ifade edildi. Bu arada İtalya basınında yer alan haberde; Milan'ın Mario Gomez ile ilgilendiği ve transferi için devreye girmeye hazır olduğu yazıldı. Ayrıca haberde Gomez'in Bundesliga takımlarından Wolfsburg'un teklifini ise reddettiği ifade edildi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN