Web Sürümüne Geç

Töre ‘sağlam’ çıktı

Töre ‘sağlam’ çıktı
Perşembe 08.07.2016

Beşiktaş’ın West Ham’a kiraladığı Gökhan Töre, İngiltere’de sağlık kontrolünden geçti. Gökhan, takımının ABD’deki kampına katılacak

Beşiktaş'tan, teknik direktörlüğünü Slaven Bilic'in yaptığı West Ham United'a kiralık olarak transferi gerçekleşen Gökhan Töre, sağlık kontrolünden geçti. Gökhan Töre'nin Londra'da West Ham United kulübünün anlaşmalı olduğu özel hastanede sağlık kontrolünden geçtiğini açıklayan West Ham kaynakları, oyuncuda herhangi bir sağlık sorunu çıkmadığını bildirdi. 24 saat içinde bu transferin resmi olarak açıklanacağını ifade eden İngilizler, Gökhan Töre'nin daha sonra ABD'ye giderek takımın kampına katılacağı bilgisini paylaştı. Bu transfer ile ilgili olarak ise Beşiktaş'tan şu ana kadar resmi açıklama yapılmadı.

Geçmişi sıkıntı yarattı
Bu arada İngiliz ekibinin Gökhan'ı bonservis bedeliyle almamasının sebebinin, geçmişte yaşadığı olaylar olduğu ortaya çıktı. West Ham'lı yetkililerin, "Bir sezon oynasın. Sadece futbolculuğunu değil karakterini de görelim. Eğer sorun çıkarmazsa, transfer ederiz" diyerek genç yıldızı kiraladıkları ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN