Sosa Milan yolunda

Sosa Milan yolunda
Cumartesi 09.07.2016

Milan’ın talip olduğu Sosa dün idmana çıkmadı Arjantinli oyuncu Bodrum’da görüntülenirken, Ahmet Çebi ile görüşmeye gittiği iddia edildi

Resmi olarak Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ü kadrosuna katan, Gökhan Töre'yi de West Ham'a kiralayan siyah-beyazlılarda tecrübeli futbolcu Jose Sosa'nın geleceği merakla takip ediliyor. Arjantinli yıldız önceki akşam İstanbul'a gelmesine rağmen, dün akşam Ümraniye'de yapılan sezonun ilk çalışmasına katılmadı. Sosa'nın izinsiz olarak idmana çıkmadığı ifade edilirken, sanal alemde dolaşan bazı fotoğraflar kafaları karıştırdı. Jose Sosa'nın dün hem Bodrum Milas Havalimanı'nda çekilen resminin, hem de Bodrum'daki Olabella isimli bir mekandan fotoğrafının paylaşılması da dikkat çekti.

Bırakmak istemiyoruz
JOSE Sosa'nın, Bodrum'a gitme sebebinin; Milan transferiyle ilgili olarak İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüşme talebi olduğu ifade edildi. Öte yandan İkinci Başkan Çebi, Radyospor'dan Özgür Sancar'da yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Ne olursa olsun takımda kalmasını istiyoruz. Bizim için temel oyuncu. Galliani'nin İstanbul'a geldiği falan yok ama Milan ilgileniyor. Tabii ki Sosa'nın da fikri önemli. Kendisiyle oturup konuşacağız. Onu bırakmak istemiyoruz; bu bizim kesin kararımız." Milan'ın, Beşiktaş'a 7-8 milyon euro aralığında bir teklifte bulunması bekleniyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN